IVEŠA: OBRANA MORA BITI OPREZNA

05.10.2007.


– Cibalia ima dobre rezultate u ovom prvenstvu, skupili su tri pobjede u nizu i bit će nam neugodan suparnik, ali mi igramo na našem terenu i idemo na pobjedu. Vraća se kapetan Radeljić, i dalje su ozlijeđeni Šehić i Šiklić, a Cibaliji će nedostajati Medvid i Bagarić, ali oni imaju još dobrih i neugodnih igrača – izjavio je Krunoslav Jurčić.
– Cibalia se digla, ali kod nas zbog toga ne postoji strah, samo dodatno poštovanje. Moramo biti oprezni u obrani, pogotovo na samom početku, potrebna je koncentracija kako ne bismo opet primili neki rani pogodak – upozorio je vratar Vanja Iveša.
Kandidati za nastup protiv Cibalije su: Iveša, Rodić, Bošnjak, Radiček, Radeljić, Kristić, Poldrugač, Božac, Jurić, Sopić, Jajalo, Posavec, Poljak, Čaval, Šomoci, Delić, Kresinger, Vručina i Tepurić.
Utakmica Slaven Belupo – Cibalia igra se u subotu s početkom u 18 sati na Gradskom stadionu u Koprivnici, a sudit će Andrej Burilo iz Osijeka.