Ivan Lepinjica prodan u azerbajdžanski Sabah

27.06.2024.


Ivan Lepinjica više nije igrač Slaven Belupa. Veznjak rođen u Rijeci prodan je u azerbajdžanski Sabah gdje će nastaviti svoju nogometnu karijeru. Lepinjica je u naš klub stigao 7. rujna prošle godine i od tada upisao 23 nastupa u dresu koprivničkog prvoligaša. U 22 utakmice u prvenstvu i jednu u Kupu postigao je tri pogotka i upisao 1 asistenciju. Svoj debi imao je na gostovanju kod Dinama na Maksimiru 16. rujna 2023., a svoj prvijenac zabio je protiv Rudeša u Koprivnici 2. ožujka.

– Proveo sam u Slaven Belupu lijepih godinu dana. Bilo je uspona i padova, što je normalno u životu i sportu, ali ja ću se sjećati samo pozitivnih stvari. Hvala svima što su učinili da se u Koprivnici osjećam i više nego dobrodošao. Vjerujem da će Slaven Belupo u idućoj sezoni imati bolje rezultate jer klub to zaslužuje. Hvala svima i sretno Slavene – rekao je Lepinjica po odlasku iz Koprivnice.

Ivane, hvala ti na svemu što si učinio za naš klub i sretno u nastavku karijere!