Ivan Lepinjica novi je igrač Slaven Belupa

07.09.2023.


Ivan Lepinjica danas je stavio potpis na dvogodišnji ugovor, koji se može produžiti za još jednu dodatnu godinu, sa Slaven Belupom te je od danas naš novi igrač. Veznjak rođen u Rijeci 9. srpnja 1999. godine u Slaven stiže iz Rijeke, a u svojoj je karijeri branio i boje Zadra te njemačke Arminije. Zanimljivo, stoti nastup u dresu Rijeke imao je baš u Koprivnici protiv Slavena. Valja istaknuti da u svojoj karijeri ima već 79 nastupa u najvišem rangu hrvatskog nogometa, 24 2. Bundesligi te da je devet puta nosi dres mladih reprezentacija Hrvatske.

– Prije svega, hvala svima na ovakvoj dobrodošlici. Vidio sam teren, prostorije kluba, svlačionicu, pomoćne terene gdje ćemo trenirati i raditi i mogu reći da sam uzbuđen jako. Jedno novo poglavlje za mene i jedva čekam da počne. Siguran sam da mogu donijeti agresivnost na terenu i da mogu pomoći u oba smjera, kako u obrani tako i u napadu. Mislim da imamo velike šanse napraviti jako dobar rezultat ove sezone kada se posložimo do kraja.

Ivane, dobro došao i sretno!