Ivan Krstanović postigao svoj stoti pogodak u karijeri!

17.03.2019.


Ivan Krstanović jučer je u 35. minuti utakmice protiv Lokomotive ostvario veliki uspjeh u svojoj karijeri. Naime, pogodak za 0:1 bio je njegov stoti u karijeri. Krstanović je do sada odigrao 281 utakmicu, 219 u ligi, jednu u Superkupu, 37 u Kupu te 24 u Europi. U ligi je postigao 84 pogotka, u Kupu 11, a u Europi je pet puta tresao protivničke mreže. Veliki je ovo uspjeh za napadača Slaven Belupa kojem čestitamo te mu želimo da s golgeterskom formom nastavi i dalje u našem dresu. Bravo Ivane!

– Zaista mi je drago što sam ostvario ovaj veliki uspjeh. Žao mi je što jučerašnji pogodak nije bio dovoljan za bodove jer bi tako bio još draži. Slijedi nam dvotjedna stanka u kojoj će nam se vratiti ozlijeđeni igrači, moramo se dobro pripremiti za zadnji dio prvenstva i početi osvajati bodove. Pobjede su najvažnije, a daj Bože da ja nastavim pomagati svojim golovima – rekao je Krstanović.