Ivan Krstanović još godinu dana u Slaven Belupu

14.08.2020.


Nogometni klub Slaven Belupo i Ivan Krstanović dogovorili su nastavak suradnje. Naš klub i napadač potpisali su novi, jednogodišnji ugovor te će tako Krstanović u Koprivnici ostati najmanje do ljeta 2021.

– Drago mi je da smo produžili suradnju za još jednu dodatnu godinu. Veselim se novim izazovima sa Slavenom i jedva čekam novu sezonu. Izrazito sam motiviran i želim da kao momčad nastavimo tamo gdje smo stali na kraju prošlog prvenstva. Pokazali smo da možemo sa svima i na tome temeljim optimizam. Uz dobru atmosferu možemo ostvariti i dobar rezultat. Bitno je da idemo korak po korak i utakmicu po utakmicu. Nikome nećemo priznati da je bolji od nas i s tim stavom ćemo izlaziti svakog vikenda na teren – rekao je Krstanović.

Podsjetimo, Ivan je u naš klub stigao u siječnju 2019. U prošloj je sezoni postigao 12 pogodaka, a posljednji, protiv Intera u 35. kolu, bio je njegov 100. u karijeri s kojim je stigao na peto mjesto najboljih strijelaca u povijesti HNL-a.

Ivane, čestitamo i sretno u novoj sezoni!