Ivan Krstanović igrač kola, Bruno Goda u idealnih 11

20.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa stigli su u Puli do druge prvenstvene pobjede u nizu. Na Aldo Drosini su svladali Istru 1961 rezultatom 2:3 i tako stigli do šestog boda u aktualnoj sezoni. Nakon što je u prošlom kolu David Puclin ponio titulu igrača kola prema izboru dnevnog lista Sportske novosti, u ovom je isto ‘za nogama’ pošlo Ivanu Krstanoviću. Odlična igra, dva gola i veliki dio posla prije trećeg bili su i više nego dovoljni da napadač naše momčadi bude najbolji pojedinac petog kola Hrvatski Telekom Prve lige i zasluži maksimalnih 20 bodova. Borbena predstava puna zalaganja donijela je još jednom Slavenašu mjesto u idealnih 11. Bruno Goda zauzeo je mjesto lijevog beka i dobio tri boda.

– Možemo biti zadovoljni predstavom u Puli. Osvojili smo tri boda i to je najvažnije, a ja vjerujem da možemo igrati još puno bolje nego protiv Istre i veseli me što vidim da imamo još dosta prostora za napredak. Sigurno da sam sretan zbog dva gola, ali sretniji sam što smo povezali dvije pobjede u nizu i nadam se da ćemo protiv Varaždina nastaviti u istom ritmu. Moji golovi me vesele jednako kao i od bilo kojeg drugog suigrača, bitno je da osvajamo bodove – rekao je Ivan Krstanović.