Ivan Krstanović i Vinko Međimorec u idealnih 11, Ivica Sertić trener kola

07.05.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u nedjelju su upisali drugu prvenstvenu pobjedu u nizu. Nakon Intera u Zaprešiću, naša je momčad svladala Osijek u Koprivnici rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Ivan Krstanović u 24. minuti susreta. Svojom igrom u tom susretu Krstanović je zaradio i mjesto u idealnih 11 32. kola Hrvatski Telekom Prve lige, baš kao i Vinko Međimorec. Valja istaknuti da je mladi stoper u najboljih 11 drugi puta u posljednja dva kola. Priznanje za odličnu utakmicu protiv Osijeka dobio je i Ivica Sertić koji je proglašen trenerom kola.

Za svoju prezentaciju Krstanović je dobio 10 bodova, dok je Međimorec dobio 3. Što se naše momčadi i ukupnog poretka tiče, Čanađija ima 30 bodova, Marković 20, Krstanović 16, Bogojević 15, Menalo 12,  Mendy i Lima 10, Šarlija 9, Međimorec 8, Nowak 5, a Goda 1. Na diobi prvog mjesta u ukupnom poretku su igrač Hajduka Caktaš i igrač Dinama Atiemwen. Obojica na svom kontu imaju 103 boda.