IVAN KARDUM ČVRSTO DRŽI “JEDINICU” NAŠE MOMČADI

26.01.2015.


Iako se na prvom treningu zimskih priprema ozlijedio u sudaru sa stoperom Matom Grgićem, vratar Slavena Belupa Ivan Kardum nakon kratkotrajne poštede potpuno se oporavio i bio na golu farmaceuta na pripremnim utakmicama u Medulinu.

Svojim obranama pokazao je da će “jedinica” koprivničkog prvoligaša ostati na njegovim leđima i da će biti među najčvršćim karikama momčadi trenera Ante Čačića u proljetnom prvenstvu.

Njegova prva zamjena zasigurno će biti Dominik Picak također vrlo kvalitetni vratar koji je prošlog ljeta došao iz zagrebačke Lokomotive, dok će prigodu da “uskoči” među najbolje farmaceuta iz prikrajka čekati Antun Marković, prvi vratar B momčadi Slavena koja se natječe u Međužupanijskoj ligi (Koprivnica-Virovitica-Bjelovar).

Sva trojica vratara koprivničkog prvoligaša, kako nam je rekao njihov trener Branko Bali odlično su radila u dosadašnjem dijelu priprema i pokazali, da prvi stručnjak našeg kluba Ante Čačić na njih može itekako računati.