Ivan Filipović u momčadi kola

22.05.2019.


Nogometaši Slaven Belupa svladali su u 35. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Rudeš rezultatom 0:1. Jedini pogodak na gostovanju u Zagrebu postigao je Mateas Delić u 79. minuti. Iako su svi Slavenaši pružili odličnu partiju, posebno se istaknuo vratar Ivan Filipović koji je s nekoliko odličnih obrana sačuvao svoju mrežu netaknutom i tako pomogao sebi i svojim suigračima da stignu do sva tri boda. Prezentacija protiv Rudeša donijela mu je i mjesto u idealnoj momčadi 35. kola po izboru dnevnih novina Sportske Novosti. Filipović je za svoju prezentaciju zaradio 10 bodova.

Što se naše momčadi i ukupnog poretka tiče, Krstanović ima 31 bod, Čanađija 27, Marković 20, Filipović 19, Bogojević 15, Lima 11, Mendy, Bačelić Grgić i Jelić 10, Šarlija 9, Međimorec 8, Nowak 5 i Goda 1. Prvi u ukupnom poretku je igrač Hajduka Caktaš sa 131 bodom.