Ivan Filipović u idealnoj momčadi 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige

12.12.2018.


Golman Slaven Belupa Ivan Filipović odigrao je fantastičnu utakmicu u ponedjeljak na gostovanju kod Rudeša. Filipović je u nekoliko navrata odličnim reakcijama spasio vrata svoje momčadi što mu je donijelo mjesto u idealnih jedanaest 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Podsjetimo, Slaven je u Zagrebu remizirao rezultatom 1:1, a jedini pogodak za našu momčad postigao je Lima. Filipović je za svoje obrane protiv Rudeša zaradio osam bodova. Nakon 17. kola, što se naše momčadi tiče, Gordana ima 27 bodova, Marković ima 20, Bogojević 15, Mendy 10, Lima 5, Filipović 8, a Šarlija 4. Prvi u ukupnom poretku je Goričin Atiemwen s 95 bodova.

– Drago mi je da sam pomogao svojoj momčadi, ali vjerujte mi da bih odmah zamijenio mjesto u prvih 11 za tri boda iz tog susreta. Prva je šteta što nismo bili na razini utakmica s Hajdukom, Lokomotivom i Dinamom. Nažalost, vrijeme ne možemo vratiti i zato se već jučer okrenuli Rijeci. Vjerujemo da ćemo u subotu pružiti pravu partiju i od naših navijača se oprostiti pobjedom. Rijeka je odlična, s novim trenerom su ušli u pravu formu, ali mi moramo gledati sebe i dati svoj maksimum. Igramo u Koprivnici, na našem terenu, i tako se moramo postaviti – rekao je Filipović.