IVAN FILIPOVIĆ novi je vratar Slaven Belupa!

29.06.2018.


Ivan Filipović novi je vratar Slaven Belupa! 23-godišnjak, rođen u Slavonskom Brodu 23. studenog 1994. godine, potpisao je dvogodišnji ugovor s opcijom produženja za još jednu godinu. Ivan je prošle sezone upisao 30 nastupa u dresu drugoligaša Sesveta, a prije toga je branio boje zagrebačke Lokomotive i vinkovačke Cibalije. U naš klub dolazi kao slobodan igrač, a činit će konkurenciju Antunu Markoviću i Damjanu Kurtanjeku.

– Jako sam sretan što sam došao u klub kao što je Slaven Belupo. Velika mi je čast i zadovoljstvo biti dio njega. Nadam se da ću doprinijeti boljim rezultatima i da ćemo svi zajedno napraviti veliki rezultatski iskorak i da ćemo imati jako uspješnu sezonu. Ekipa je odlična baš kao i atmosfera u klubu. S ovako kvalitetnim igračima i s ovakvom atmosferom možemo puno toga napraviti. Volio bih da navijači dolaze na Gradski stadion u što većem broju i da nam budu velika podrška – rekao je novi vratar Slavena.

Dobrodošao Ivane!