Ivan Filipović još jednom ‘među vratnicama’ u idealnoj momčadi kola

29.05.2019.


Golman Slaven Belupa Ivan Filipović još je jednom dokazao da je u završnici prvenstva dosegao visoku razinu forme. U posljednjoj ovosezonskoj utakmici, protiv Rijeke u Koprivnici, Filipović se istaknuo s nekoliko odličnih obrana što mu je još jednom donijelo mjesto ‘među vratnicama’ u idealnoj momčadi kola u izboru dnevnog lista Sportske novosti. Filipović je za svoju prezentaciju dobio osam bodova.

Što se naše momčadi i ukupnog poretka na kraju sezone tiče, Krstanović je skupio 31 bod, Čanađija i Filipović 27, Marković 20, Bogojević 15, Lima 11, Mendy, Bačelić Grgić i Jelić 10, Šarlija 9, Međimorec 8, Nowak 5 i Goda 1. Prvi u ukupnom poretku te ujedno i igrač sezone je igrač Hajduka Mijo Caktaš koji je skupio 131 bod.