Ivan Dolček pozvan u U-19 reprezentaciju Hrvatske

27.09.2018.


Mladi nogometaš Slaven Belupa Ivan Dolček dobio je poziv izbornika Ivana Gudelja u U-19 reprezentaciju Hrvatske. Talentirani lijevak sudjelovat će u dvije prijateljske utakmice u kojima će naša mlada reprezentacija odmjeriti snage s vršnjacima Turske. Prvi susret igrat će se 9. listopada u Sigetu s početkom u 15:30, a drugi dva dana kasnije u Ivanić Gradu, također s početkom u 15:30.

– Svaki poziv u reprezentaciju uvijek je poseban jer je, na neki način, nagrada za sav trud i odricanje. Veselim se što ću ponovno predstavljati svoju državu, ali i Slaven Belupo. Bit će mi veliki poticaj da i dalje nastavim raditi maksimalno na svakom treningu – rekao je Dolček.

Mladi nogometaš Slaven Belupa reprezentaciji će se priključiti 8. listopada, a okupljanje je u Zagrebu.