Ivan Dolček pozvan u U-19 reprezentaciju Hrvatske

30.10.2018.


Mladi nogometaš Slaven Belupa Ivan Dolček dobio je poziv izbornika Ivana Gudelja u U-19 reprezentaciju Hrvatske koja igra tri utakmice kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2019. godine. Dolček će zajedno sa svojim reprezentativnim kolegama odmjeriti snage s Makedonijom, Luksemburgom i Češkom, koja je ujedno i domaćin kvalifikacijskog turnira.

– Pred nama su tri izuzetno teške utakmice. Nadam se da ćemo pružiti naše najbolje partije i ostvariti željeni rezultat. Uvijek mi je drago dobiti poziv u reprezentaciju jer je velika čast i motiv igrati u dresu Hrvatske. Učinit ću sve da na najbolji mogući način predstavljam i našu državu i Slaven Belupo – rekao je Dolček.

Mladi nogometaš Slaven Belupa reprezentaciji će se priključiti 11. studenog, a okupljanje je u Zagrebu.