Ivan Dolček, Filip Hlevnjak i Arijan Brković pozvani u reprezentaciju Hrvatske

30.07.2018.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, Ivan Dolček, Filip Hlevnjak i Arijan Brković, pozvani su u U-19 reprezentaciju Hrvatske. Mlada reprezentacija će, pod vodstvom trenera Roberta Jarnija, sudjelovati na međunarodnom turniru “Mladen Ramljak” u Zagrebu od 8. do 12. kolovoza. Osim na međunarodnom turniru, boje Hrvatske, Dolček i Hlevnjak branit će i u prijateljskoj utakmici protiv Italije koja će se 14. kolovoza igrati talijanskoj Goriziji.

– Ponosam sam što ću braniti boje svoje reprezentacije jer bi to svakom nogometašu trebala biti najveća čast. Prošao sam pripreme s prvom momčadi, dobio sam poziv u reprezentaciju, odlično se osjećam i na meni je samo da radim i napredujem iz dana u dan – rekao je mladi Hlevnjak.

Čestitke mladim nogometašima Slaven Belupa!