Ivan Čović i ove sezone u Slaven Belupu

13.09.2023.


Ivan Čović i ove će sezone braniti boje Slaven Belupa. Iskusni vratar i naš klub dogovorili su novu suradnju te će mu ovo biti četvrta sezona u dresu koprivničkog prvoligaša. Čović je rođen 17.09.1990. godine u Zagrebu, visok je 1,95m, a za Slaven je do sada upisao 43 nastupa. Valja istaknuti da je prošle sezone branio 20 puta u prvenstvu, primio 16 golova i čak osam puta sačuvao svoju mrežu netaknutom.

– Sretan sam što ću i ove sezone svojim iskustvom pomoći Slaven Belupu. Drago mi je da ću četvrtu godinu u nizu biti u Koprivnici jer se ovdje osjećam kao kod kuće. Danas sam se priključio treninzima i vidio da imamo kvalitetu. Vjerujem da ćemo s novim trenerom samo rasti i da je odlična sezona ispred nas – rekao je Čović po potpisu ugovora.

Ivane, sretno!