ISTRA JOŠ JEDNOM POSRNULA U KOPRIVNICI – KRENULE PRIPREME ZA OSIJEK

08.05.2017.


U susretu s izravnim konkurentom za osvajanje petog mjesta Istrom 1961 Slaven Belupo je na koprivničkom stadionu u nedjelju poslije podne osvojio tri vrlo važna boda, te Puljanima pobjegao za pet, a Lokomotivi za dva boda.

Nakon utakmice trener Željko Kopić bio je vrlo zadovoljan i četvrtim rezultatskim ishodom jer Istrijani ove sezone niti jednom nisu nadvisili njegovu momčad, koja ih je dva puta svladala s 2:0 i to na koprivničkom stadionu, dok su dvije utakmice u Puli završile neodlučenim omjerima.

Već danas prije podne trener Kopić sa svojim suradnicima održao je trening na Gradskom stadionu s kojim su započele pripreme za sljedeće prvoligaško kolo kada Slaven Belupo gostuje kod četvrtoplasiranog Osijeka.

Utakmica se igra u subotu s početkom u 19 sati na osječkom stadionu.