INTER ZAPREŠIĆ JE DOBRA MOMČAD ALI OČEKUJEM POBJEDU – REKAO JE ŽELJKO KOPIĆ

13.10.2017.


Nakon dvotjedne prvoligaške stanke Slaven Belupo u nedjelju u sklopu 12. prvenstvenog kola dočekuje Inter Zaprešić, koji se nalazi na sedmom mjestu s dva boda manje od našeg kluba.

Nema dvojbe da će to biti zanimljiva utakmica u kojoj se od koprivničkog prvoligaša očekuje pobjeda s kojom bi se još više učvrstio na petom mjestu prvoligaške ljestvice.

–  Svjesni smo što nam znači ovaj susret u kojem smo domaćini i naravno s većim izgledima na uspjeh. U prvom dijelu prvenstva svladali smo Zaprešićane na njihovom travnjaku i volio bih da se to ponovi i u nedjelju pred našim navijačima – kazao je na pressici trener naše momčadi Željko Kopić te nastavio:

Prvenstvenu stanku dobro smo iskoristili, u kadar se vraća Ivanovski, Trebotić zbog ozljede nije odradio nekoliko treninga kao ni Katić, tako da imam određenih upitnika kad je riječ o sastavu. No, imamo još dva dana do utakmice kad će sve biti poznato. Inter je dobra momčad i moramo biti oprezni ako želimo do sva tri boda – zaključio je Željko Kopić.

Utakmica se igra s početkom u 15 sati a vodit će je Ivan Bebek iz Rijeke. Njegovi pomoćnici bit će Tomislav Petrović (Valpovo) i Miro Grgić (Osijek). Četvrti je Marin Vidulin (Kanfanar), a delegat Željko Podrug (Zagreb).