IMALI SMO NEKOLIKO SITUACIJA U KOJIMA SMO MOGLI KAZNITI DINAMO – KAZAO JE TOMISLAV IVKOVIĆ

04.03.2018.


Slaven Belupo se na maksimirskom travnjaku predstavio u dobrom izdanju, iako je minimalno poražen s vodećim Dinamom, što je nakon utakmice konstatirao i njegov trener Tomislav Ivković.
Imali smo nekoliko situacija u kojima smo mogli kazniti Dinamo. Ali šteta, moja momčad prema prikazanoj igri nije zaslužila izgubiti. Izlazili smo dobro u kontre i polukontre ali su nas u realizaciji onemogućili vremenski uvjeti – rekao je Tomislav Ivković te dodao:
Djelujemo kao momčad što ukazuje da smo na dobrom putu. Svi znamo gdje trebamo stajati, koja su nam zaduženja u igri, a kroz vrijeme ćemo biti još kvalitetniji. Teško možemo biti iznad petog mjesta, no želimo biti bolji od Intera i Lokomotive, a onda se sljedeće sezone boriti za nešto više – kazao je trener naše momčadi.
U susretu s Dinamom David Puclin dobio je treću javnu opomenu i neće ga biti u sastavu s Rudešom s kojim naša momčad igra u petak (9. ožujka) na koprivničkom stadionu.