IGRALI SMO ODLIČNO I POKAZALI KOLIKO MOŽEMO – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

01.03.2016.


Nakon uvjerljive pobjede sa Zagrebom trener naše momčadi Željko Kopić bio je odlično raspoložen i nije krio zadovoljstvo što je njegova momčad pokazala u tom susretu.
Igrali smo zaista kvalitetno, bili mnogo bolji od Zagreba koji nam nije napravio niti jednu ozbiljniju prigodu i naša je pobjeda više nego zaslužena. Mislim, da je čak izražena premali rezultatom jer smo uz tri postignuta pogotka imali još nekoliko stopostotnih prigoda, uz promašeni jedanaesterac. Čestitke mojim igračima, nismo imali slabog mjesta, igrali smo zaista odlično. Paracki je pokazao da je važna karika u našoj momčadi – kazao je Željko Kopić, dok je trener Zagreba Dražen Madunović kratko rekao:
Čestitke Slavenu Belupu, bio je potpuno dominantan na terenu i tu se više nema što reći. Pobijedila je bolja ekipa kojoj želim uspjehe u nastavku prvenstva.