IGRAČI, TRENERI I DIREKTORI KLUBA ODSTRANILI SNIJEG S GLAVNOG IGRALIŠTA

18.02.2012.


U nedjelju prije podne seniori, juniori i kadeti Slavena Belupa te juniori Koprivnice zajedno sa svojim trenerima od snijega su čistili glavno igralište Gradskog stadiona.

Zajedno s njima snijeg su čistili i svi klupski direktori, tako da je u radovima sudjelovalo oko 80 osoba.

Akciju čišćenja snijega s glavnog igrališta proveli smo dogovorno, kako bi travnjak osposobili za prvu proljetnu utakmicu između Slavena Belupa i Cibalie koja će se igrati za tjedan dana, točnije 25. veljače na koprivničkom stadionu. Ručno čišćenje provedeno je na najbolji način, uz potpunu zaštitu travnjaka koji je bio pod snježnim pokrivačem visine do30 centimetara. Snijeg smo potpuno odstranili, a kadeti i juniori našeg kluba otišli su zatim na igralište s umjetnom travom, gdje su igrali prijateljske utakmice s vršnjacima Croatia Sesvete. Svi se nadamo da snježnih padalina više neće biti i da će travnjak na Gradskom stadionu biti potpuno spreman za start proljetno prvoligaškog prvenstva – zadovoljno je rekao Zdravko Međimorec, voditelj Gradskog stadiona.