IGRAČI SLAVEN BELUPA DIJELILI ULAZNICE SVOJIM SPONZORIMA

29.10.2013.


Danas prije podne nogometaši Slavena Belupa posjetili su koncern Podravka i radnicima dijelili ulaznice za utakmicu s momčadi Lučko koju igraju u srijedu na koprivničkom stadionu (17 sati) u sklopu Hrvatskog nogometnog kupa, te za prvenstveni prvoligaški susret s Hajdukom u nedjelju (3. studenoga) također na Gradskom stadionu (15 sati).
Slavenaši su ujedno posjetili i tvrtku Belupo, svog glavnog sponzora, te tvornice Lino i Vegeta na Danici gdje su također djelatnicima podijelili ulaznice za spomenute utakmice.
– Naši glavni sponzori su Belupo i Podravka i mislim da je posjet tvrtkama koje nam osiguravaju sredstva za klub naša obveza. Cilj nam je da ljudi koji su dobili ulaznice dođu na naše utakmice i uvjere se da su sredstva uložena u Slaven Belupo opravdana. Ubuduće ćemo također organizirati takve akcije jer na taj način naš klub zbližavamo s ljudima koji nas financiraju – kazao je Mladen Frančić, trener Slavena Belupa.