IGOR BUBNJIĆ I DEJAN GLAVICA OPET U MLADOJ REPREZENTACIJI HRVATSKE

29.08.2012.


Izbornik mlade reprezentacije Hrvatske (U-21) Ivo Šušak odredio je osamnaestoricu kandidata za kvalifikacijsku utakmicu za Europsko prvenstvo sa Španjolskom 10. rujna, koja će se igrati u Alicanteu.

Među njima su dvojica mladih i darovitih igrača Slavena Belupa, Igor Bubnjić i Dejan Glavica, standardni reprezentativci selekcije U-21 naše zemlje i nogometaši za koje zanimanje pokazuje nekoliko poznatih europskih klubova.

Okupljanje mladih hrvatskih reprezentativaca bit će u ponedjeljak (3. rujna) u zagrebačkom hotelu Laguna odakle će otići u Tuheljske Toplice, gdje će se pripremati do odlaska u Španjolsku, dan uoči utakmice.

U prvom kvalifikacijskom ogledu za Europsko prvenstvo mladi španjolski reprezentativci bili su bolji od naših u Osijeku – 0:2.