I Zott dio obitelji Slaven Belupa

27.01.2023.


S ponosom predstavljamo novu suradnju Slaven Belupa. Naš klub i Zott, europska mljekarska tvrtka osnovana u mjestu Mertingen, u Njemačkoj 1926. godine, koja proizvodi mliječne proizvode uključujući proizvode od mlijeka i sireve, deserte, vrhnje i jogurte novi su partneri.

Direktor kluba Aleksandar Aleksovski nije skrivao zadovoljstvo nakon potpisa ugovora.

– Drago mi je da su ljudi iz Zotta prepoznali Slaven Belupo kao potencijal za suradnju. Želim im poželjeti dobrodošlicu u klub u nadi da je ovo tek početak i da ćemo u budućnosti surađivati još bolje i opširnije – poručio je Aleksandar Aleksovski.

Kako i sport, tako i Zott proizvodi zbližavaju ljude pa je upravo zbog toga zadovoljstvo bilo obostrano.

– Zott i NK Slaven Belupo dijele nekoliko bitnih vrijednosti: tradicija, kvalitetan rad, obitelj. Ove godine nas Slaven oduševljava rezultatima koji dolaze iz dobrog rada cijelog Kluba, ali pogotovo tom fantastičnom pozitivnom energijom u momčadi. Vjerujemo da će nam to pružati i dalje, a mi ćemo pomoći s naše strane da pružimo dodatnu energiju. Slaven Belupo i Zott Protein – win-win! – rekao je Hrvoje Gašparić, manager Zotta.