HUMANITARNA AKCIJA ZA IGRAČA SLAVENA BELUPA NIKOLU POKRIVAČA I OSTALE OBOLJELE

05.07.2017.


U četvrtak 6. srpnja održat će se akcija upisa u Hrvatski registar dobrovoljnih darivatelja krvotvornih matičnih stanica koje će provesti Zaklada Ana Rukavina u suradnji sa NK Slaven Belupo, portalom Klikaj. hr i Gradskim društvom Crvenog križa Koprivnica.
Upis u registar je nastavak suradnje Zaklade s igračem našeg kluba Nikolom Pokrivačem, bivšim nogometnim reprezentativcem koji je obolio od Hodgkinovog limfoma i kojemu je za liječenje potrebna transplantacija koštane srži, kao i mnogima koji čekaju podudarnog darivatelja.
Ova humanitarna akcija održat će se u prostorijama Slavena Belupa na Gradskom stadionu od 16 do 18 sati na koju se pozivaju svi zdravi građani od 18 do 40 godina starosti, posebno sportaši, jer svakom od nas je iznad svega najvažnije zdravlje.