Hoxha produžio do 2026. godine

28.07.2022.


Arbër Hoxha produžio je ugovor sa Slaven Belupom. Talentirani krilni napadač produžio je vjernost našem klubu do ljeta 2026. godine. U prošloj je sezoni upisao dvije asistencije u deset nastupa, dok je ove sezone, u prva dva kola, upisao gotovo punu minutažu.

– Jako sam sretan što sam potpisao novi ugovor. Vjerujem da je to znak da trener i klub vjeruju u mene. Ovaj potpis je za mene velika nagrada, ali i obaveza da moram još bolje i više raditi kako bih pomogao momčadi da ostvari što bolje rezultate. Nismo pružili dobu partiju protiv Dinama i zato se moramo našim navijačima iskupiti protiv Osijeka. Čeka nas izuzetno teško gostovanje kod momčadi koja je jedna od kandidata za naslov prvaka, no ako svi na terenu budemo na maksimalnoj razini možemo do pozitivnog rezultata – rekao je Hoxha po potpisu ugovora.

Arbër, čestitamo i sretno!