ŠIBENIK: H. Slavica, Marun, Spahija, Bašić, Blaić (od 65. Husmani), Mišlov, Georgievski, Španja (od 72. Anić), Vuk, Malčić, M. Slavica (od 72. Pešić).

Trener: Goran Tomić.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić, Kokalović, Bubnjić, Pilipović, Brezovec (od 76. Poljak), Gregurina, Čanađija, Mujanović, Glavica (od 90. Šaban), Vugrinec.

Trener: Roy Ferenčina.

Sudac: Bruno Marić (Daruvar). Pomoćnici: Dražen Fajer (Bjelovar) i Goran Loparac (Sladojevci). Četvrti sudac: Hrvoje Knez (Zagreb). Delegat: Vlado Šobota (Zagreb).

Strijelci: 0:1 ? Brezovec (10), 1:1 ? Bašić (72).

Žuti kartoni: Georgievski, Maruna, H. Slavica, Malčić (Šibenik).

Crveni kartoni: Roy Ferenčina (69).

Izvješće:

Slaven Belupo je prije odlaska u Šibenik priželjkivao pobjedu, ali ni neodlučenim rezultatom ne bi bio nezadovoljan. Upravo se to i dogodilo jer je utakmica završena bez pobjednika ? 1:1.

Farmaceuti su bili bolja momčad od svog domaćina Šibenika, imali više povoljnih prigoda, vodili 1:0 pogotkom Brezovca od 10. minute koji je nešto kasnije sudjelovao u još jednoj akciji kada su domaćini pogodili vlastitu mrežu, ali je sudac Marić dosudio zaleđe. Igrala se 69. minuta kada je vrlo slabi daruvarski sudac Bruno Marić još jednom oštetio našu momčad ne dosudivši za nju očiti jedanaesterac, nakon prekršaja na Brezovcu u kaznenom prostoru Šibenčana.

Na njegovu lošu odluku reagirao je trener Ferenčina kojeg je udaljio s klupe i poslao u svlačionicu.

Samo dvije minute kasnije Marić je dosudio slobodni udarac za Šibenčane iz kojeg je njihov igrač Bašić postigao pogodak za konačnih ? 1:1.

U završnici susreta Slaven Belupo je imao prigodu za pobjedu kada je slobodni udarac sa 17 metara izveo naš napadač Vugrinec, čiju je loptu jedan obrambeni igrač domaćina izbacio iz praznog gola.

U sljedećem kolu farmaceuti u Koprivnici dočekuju momčad Zadra koja je danas svladala Cibaliu 1:0 i spasila se od ispadanja.