HNK HAJDUK – NK SLAVEN BELUPO 2:0

25.11.2006.Sastav NK Slaven Belupo

Nikoloski – Kristić, Radeljić, Bodrušić – Bošnjak (od 64. Vručina), Sopić (od 70. Šomoci), Poldrugač, Poljak, Elez (od 77. Mumlek) – Dodik, Jambrušić

Trener: Elvis Scoria

Sastav HNK Hajduk

Balić – Miladin, Žilić, Živković, Gal – Musa, Damjanović, Balatinac (od 81. Ljubičić) – Blatnjak (od 67. Gabrić), Bušić (od 43. Munhoz), Bartolović

Trener: Zoran Vulić

Suci

Glavni sudac:

Pomoćni suci:

Golovi

1:0 Munhoz (50), 2:0 Bartolović (76)

Žuti kartoni

Gal (4), Bošnjak (21), Radeljić (37)

Crveni kartoni

Gledatelja

5000

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo poražen je od Hajduka u Splitu rezultatom 2:0, a oba pogotka pala su u nastavku utakmice. U 4. minuti Musa je ubacio, Nikoloski dobro izbija loptu. U 8. minuti Bošnjak i Jambrušić uposlili su Dodika, čiji udarac s 10 metara brani Balić. U 24. minuti Gaal je dobro tukao s 25 metara, Nikoloski izbacuje u korner. Jambrušić je u 35. minuti nakon ubačaja Bošnjaka dobro tukao, no Balić izbija u korner, nakon kojeg Elez tuče iznad grede. U 37. minuti Musa je tukao iz slobodnog udarca, Nikoloski brani. Poljak dobro tuče u 38. minuti s ruba šesnaesterca, no Balić je krajnjim naporom izbio loptu u korner. U 41. minuti Elez ubacuje s lijeve strane, Balić izbija loptu u korner, a Dodik je zakasnio na drugoj vratnici. U 44. minuti za vodstvo je mogao pogoditi Jambrušić, ali je s desne strane tukao malo pored vratiju.

Nakon pet minuta nastavka, Hajduk je došao u vodstvo. Blatnjak je ubacio s desne strane, a Munhoz je dobro skočio i glavom tukao u gornji lijevi kut Nikoloskog te poentirao za 1:0. U 61. minuti Bošnjak ubacuje s desne strane, a Jambrušić je zakasnio na drugoj vratnici. Hajduk je povisio na 2:0 u 76. minuti. Balić je dugom loptom poslužio Bartolovića, čiji udarac brani Nikoloski, no poslije toga Munhoz vraća loptu Bartoloviću, koji ovaj put pogađa za 2:0. Do kraja još dvije dobre prigode. Prvo je Balić obranio udarac Vručine u 81. minuti, da bi u 86. minuti Bartolović tukao pored vratiju.