HEBER ARAUJO DOS SANTOS VINKOVČANIMA POSTIGAO HAT-TRICK

19.12.2016.


Naša je momčad i u posljednjem jesenskom nastupu obradovala svoje vjerne navijače!
Nakon što je pobijedila Lokomotivu u gostima, te Hajduk i Inter kod kuće, na koprivničkom stadionu je “sredila” i vinkovačku Cibaliju koju je svladala s 4:0 što je njena rekordna ovosezonska pobjeda.
Ovako uspješan rezultatski niz Slaven Belupo nije postigao već nekoliko godina, a junak utakmice s Vinkovčanima bio je brazilski napadač Heber Araujo Dos Santos koji je tri puta “zatresao” njihovu mrežu, postigavši hat-trick.
Sva tri pogotka bili su jedan ljepši od drugog što je objektivno koprivničko gledateljstvo pozdravljalo dugotrajnim pljeskom, a posebno u 80. minuti kod njegovog izlaska s travnjaka kad ga je zamijenio Radić.
Svojim posljednjim igrama i realizatorskim sposobnostima Heber je postao ljubimac navijača Slavena Belupa, te se nametnuo kao igrač koji itekako zna nogomet, “tresti” suparničke mreže i odlično odigranim loptama upošljavati suigrače.
Zbog toga je užitak gledati takvog igrača koji jednostavno uz postizanje pogodaka plijeni svojim sjajnim potezima.
Ne dvojimo da će s tako dobrim igrama nastaviti i u proljetnom natjecanju i pokazati da je svojim dolaskom iz Armenije, gdje je bio najbolji strijelac tamošnjeg prvenstva sa 16 postignutih pogodaka, oplemenio igru naše momčadi koja se ove jeseni učvrstila na petom mjestu prvoligaške ljestvice s 27 osvojenih bodova, čak 7 više od šeste Lokomotive.