Hat-trick Mladena u novoj uvjerljivoj pobjedi druge momčadi Slaven Belupa, pionirima bod u Solinu

06.10.2019.


Druga momčad Slaven Belupa nastavila je u svom ustaljenom ritmu uvjerljivih pobjeda. U sedmom kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica svladala je Dinamo iz Predavca rezultatom 6:0 i tako došla do maksimalnog 21. boda uz gol razliku +27. Prvi gol na današnjoj utakmici koja se igrala u Cvetkovcu bio je autogol gostiju, a onda je ‘na scenu’ stupio Mihael Mladen. Mladi napadač naše momčadi neumoljivo je tri puta tresao mrežu Dinama i tako riješio sve dileme oko pobjednika. Do kraja susreta precizni su još bili Kožarić i Martinaga. Momčad trenera Vedrana Medenjaka tako je nastavila s odličnim rezultatima, a u sljedećem će kolu gostovati kod Zdenke u Velikim Zdencima.

Pioniri i kadeti su gostovali u 8. kolu Prve HNL u Solinu kod istoimenog domaćina. Pioniri trener Slavka Mešnjaka odigrali su 1:1, a pogodak za našu momčad postigao je Zvonarek u 61. minuti susreta. Mladi nogometaši Slaven Belupa trenutno su 11. sa šest osvojenih bodova. Kadeti trenera Želimira Mešnjaka su upisali poraz rezultatom 2:1. Iako su vodili golom Palčića, domaćin je u završnici susreta preokrenuo rezultat i osvojio sva tri boda. Kadeti su trenutno šesti s 12 bodova. U idućem će kolu mladi Slavenaši odmjeriti snage s vršnjacima Cibalije.