Hansel Zapata na jednogodišnjoj posudbi u našem klubu

06.09.2021.


Hansel Zapata novi je igrač Slaven Belupa. U naš klub stiže na jednogodišnju posudbu iz moldavskog Sheriffa, a može igrati na pozicijama krilnog i centralnog napadača. Rođen je 11. veljače 1995. u Kolumbiji gdje je branio boje tamošnjih klubova Once Caldas, CD La Equidad i Millonarios.

– Želim pomoći Slaven Belupu svojim igrama i svojim pristupom na svakoj utakmici i treningu. Vjerujem da ću se brzo prilagoditi na način igre koji naš trener zahtjeva i da ćemo svi zajedno krenuti sa boljim rezultatima nego što su bili do sada. Znam da nas već ovog vikenda čeka izuzetno zahtjevna utakmica na teškom gostovanju u Rijeci, ali na Rujevicu ne idemo s bijelom zastavom, dapače – rekao je Zapata po potpisu ugovora.

Dobrodošao u naš klub i sretno!