Gregurina nakon finala Kupa

08.05.2024.


Juniori Slaven Belupa poraženi su u finalu Hrvatskog kupa. Osijek bio bolji nakon lutrije jedanaesteraca, dok je u regularnom dijelu susreta rezultat bio 2:2. Utakmicu je komentirao trener Mario Gregurina.

– Teško je nešto pametno reći nakon ovakve utakmice osim da zaista moram pohvaliti svoje dečke. Zalaganje, kvaliteta, poštivanje svega dogovorenog… Zaista ne mogu pronaći zamjerku. Veliki bravo! Također veliki bravo svim članovima stožera koji su napravili odličan posao u pripremi utakmice. Na kraju je netko morao imati više sreće na jedanaestercima. Ovog puta je to bio Osijek i ne preostaje nam ništa drugo nego čestitati protivniku na osvojenom Kupu. Moram istaknuti i pohvaliti sve koji su nas bodrili tijekom cijele utakmice na tribinama. Napravili su lijepu atmosferu u kojoj smo uživali.