GORICA – SLAVEN BELUPO 2:1

14.09.2010.


GORICA: Handžić, Menzil, Pecelj, Pević, Anić, Daković, Sedmak, Ferenček, Andrović, Crnčić, Hajduk (još su igrali: Koprić, Radoš, Sabljak, Mihalj, Bogović, Crnov, Pek, Budimir, Dvorneković, Šarić).

Trener: Damir Petravić.

SLAVEN BELUPO: Nurković, Marčić, Šestak, Poldrugač, Markovinović, Nynkeu, Papa, Jakšinić, Kuprešak, Poredski, Tepurić (još su igrali: Marković, Sabol, Župan, Takač, Atlija).

Trener: Pavo Crnac.

Sudac: Danijel Rožić (Velika Gorica).

Strijelci: 1:0 – Hajduk (44), 1:1 – Tepurić (50), 2:1 – Budimir (69).

Gledatelja: 100.

Izvješće:

Dok je standardna momčad u utorak poslije podne trenirala na koprivničkom stadionu kombinirani sastav Slavena Belupa, u kojem su nastupili pričuvni igrači i nekoliko juniora gostovala je u Velikoj Gorici, gdje je odigrala prijateljsku utakmicu s drugoligašem Goricom.
Poveli su domaćini pogotkom Hajduka minutu prije kraja prvog poluvremena, a izjednačio je Tepurić početkom drugog dijela susreta. Nakon nekoliko izmjena u koprivničkoj ekipi drugi pogodak za Goricu postigao je Budimir u 69. minuti i postavio konačni rezultat utakmice.
Veći dio susreta imali smo više od igre, dok su domaćini iskoristili dva propusta u našoj obrani i zasluženo pobijedili – rekao je Roman Sović, sportski direktor koprivničkog prvoligaša.