Goran Volf, Lovro Zvonarek i Antonio Škvorc pozvani u U-15 reprezentaciju Hrvatske

25.07.2019.


Trener u Školi nogometa Slaven Belupa Goran Volf  dobio je poziv Glavnog instruktora u Hrvatskom nogometnom savezu Petra Krpana u reprezentaciju Hrvatske. Volf, koji u našem klubu trenira pionire, vodit će U-15 reprezentaciju na Ljetnom kampu u Osijeku koji će se održati od 28. srpnja do 2. kolovoza.

– Iznimna mi je čast biti dio Hrvatske nogometne reprezentacije. Presretan sam, ovo je dokaz da se kroz veliki rad i veliko odricanje može doći do iznimnih uspjeha. Želim u ovih nekoliko dana predstaviti i sebe i svoj klub Slaven Belupo na najbolji mogući način. Naravno, moram se zahvaliti i svojim dečkima koji me kroz svakodnevni trening tjeraju da napredujem – rekao je Volf.

Uz trenera Volfa u U-15 reprezentaciju su pozvani i talentirani veznjak Lovro Zvonarek te napadač Antonio Škvorc. Čestitamo našem treneru i našem kapetanu pionirske momčadi Slaven Belupa koji su još jedan dokaz predanog rada u Školi nogometa!