Goran Paracki više nije igrač Slaven Belupa

03.06.2022.


Goran Paracki od iduće sezone više neće nositi dres Slaven Belupa. Paracki je u svojoj karijeri odigrao čak 151 utakmicu za naš klub i to u dva navrata, od sezone 2014/2015. do sezone 2015/2016. te od 2019/2020. do danas što ga čini jednim od igrača s najviše nastupa. Zanimljivo, debitirao je 9. kolovoza 2014. protiv Istre 1961, a protiv istog protivnika je odigrao i posljednju utakmicu prije desetak dana. Svoju karijeru u Slaven Belupu završio je kao kapetan.

– Goranu hvala za sve što je učinio za Slaven Belupo, pogotovo kada pričam o vremenu od kada sam ja u klubu. Za njegove igračke kvalitete sam znao i prije, ali sada mogu pohvaliti i njegove ljudske kvalitete i profesionalizam. Nažalost, rastajemo se s našim kapetanom i nositeljom kvalitete kroz pet godina koje je proveo u našem klubu. Hvala, kapetane – rekao je trener naše momčadi i sportski direktor Zoran Zekić.

Kapetane, hvala ti za sve što si učinio za naš i tvoj klub! Želimo ti svu sreću u nastavku karijere.