Goran Paracki u momčadi sezone, “Ovo je mala pobjeda za sve nas!”

24.05.2021.


Kapetan Slaven Belupa Goran Paracki izabran je u najbolju momčad sezone 2020/2021. prema izboru dnevnog lista Sportske novosti. Paracki je zauzeo mjesto stopera u najboljih 11 zajedno s Gvardiolom iz Dinama i Škorićem iz Osijeka. Kapetan Slaven Belupa ukupno je upisao 31 nastup ove sezone, a šest puta je bio u momčadi kola, baš kao i Gvardiol. Osim trojice nabrojanih, u momčadi sezone su i Nevistić (Rijeka) na golu, Andrijašević (Rijeka), Livaja (Hajduk), Kleinheisler (Osijek) i Lovrić (Gorica) u veznoj liniji te Oršić (Dinamo), Mierez (Osijek) i Petković (Dinamo) u napadu.

– Nakon ovakve turbulentne sezone koja je za mene osobno psihički i fizički jedna od najtežih u mojoj karijeri i u kojoj su nas pratili mnogi problemi, drago mi je da se prepoznao sav moj trud. Uvijek pokušavam davati sve od sebe i biti primjer mlađim igračima. Naravno, ovo ne bi bilo moguće bez mojih suigrača i trenerskog tima. Ovo je mala pobjeda za sve nas u ovoj teškoj sezoni.

Bravo kapetane! Čestitke!