Gonzalo Gamarra novi je igrač Slaven Belupa

29.01.2021.


Gonzalo Julian Gamarra Leytom danas je stavio potpis na ugovor sa Slaven Belupom te je postao novi igrač naše momčadi. Gamarra je Argentinac rođen u Buenos Airesu 02. srpnja 1999. godine, a pojačat će konkurenciju na poziciji lijevog beka. Prošao je Školu nogometa slavne argentinske Boce Juniors, a posljednje dvije godine njegov je klub bio švicarski Chiasso za koji je u prošloj sezoni upisao 32 nastupa.

– Sretan sam što sam došao u Slaven Belupo i jedva čekam zaigrati u najvišem rangu hrvatskog nogometa. Znam da je liga jaka i učinit ću sve da se što brže prilagodim. Želja mi je pomoći ekipi, a ako u tome uspijem značit će da igram dobro i ostvarujem svoje i klupske ciljeve. Želim svojim novim suigračima sreću u današnjoj utakmici s Varaždinom!

Dobrodošao Gonzalo!