GLAVICA I KOKALOVIĆ POZVANI U "REPKU" MAXTV PRVE LIGE

05.11.2012.


Roy Ferenčina, jedan od trojice izbornika selekcije Maxtv Prve lige objavio je u sjedištu Hrvatskog nogometnog saveza popis od 22 kandidata za susret sa reprezentacije Hrvatske 14. studenoga na Kantridi.

Od igrača Slavena Belupa pozvani su stoper Elvis Kokalović i vezni Dejan Glavica.
Na popisu se nije našao mladi reprezentativac Igor Bubnjić za kojeg je Ferenčina kratko rekao:
Bubnjić je vrlo darovit igrač i ja najbolje poznajem njegove sposobnosti jer ga svakodnevno treniram. Osobno mislim da je u laganom padu i da imamo dovoljan broj kvalitetnih stopera. Kako je riječ o zaista mladom igraču za njega ima vremena i jednog dana sigurno će biti pozvan.
Ferenčina je također dodao da su izbornici selekcije Maxtv Prve lige bili potpuno samostalni i da su nastojali da budu zastupljeni svi hrvatski prvoligaši čiji bi se igrači trebali dobro suprotstaviti odabranoj „repki“ Igora Štimca.
Popis igrača Maxtv Prve lige.
Vratari: Ivan Kelava (Dinamo), Goran Blažević (Hajduk), Ivan Vargić (Osijek).
Obrana: Elvis Kokalović (Slaven Belupo), Šime Vrsaljko (Dinamo), Dario Knežević (Rijeka), Mateo Pavlović (Zagreb), Hrvoje Milić (Istra), Josip Pivarić (Dinamo), Marko Lešković (Osijek).
Vezni: Dejan Glavica (Slaven Belupo), Damir Kreilach (Rijeka), Arijan Ademi (Dinamo), Marcelo Brozović (Dinamo), Franko Andrijašević (Hajduk), Dinko Trebotić (Lokomotiva), Dario Župarić (Cibalia), Mijo Caktaš (Hajduk), Mirko Oremuš (Hajduk), Tomislav Šarić (Inter-Zaprešić), Luka Begonja (Zadar).
Napadači: Duje Čop (Dinamo), Ante Rukavina (Dinamo), Ante Rebić (Split), Andrej Kramarić (Lokomotiva), Ante Budimir (Inter-Zaprešić).