FRANČIĆ: SPREMNI SMO ZA JOŠ JEDNU DOBRU IGRU U GOSTIMA

06.12.2013.


Nakon osvojenog boda s Rijekom na Kantridi i plasmana u polufinale Hrvatskog kupa nogometaši Slavena Belupa u subotu gostuju kod Splita, jednog od kandidata za gornji dio ljestvice.
Splićani su poznati kao vrlo neugodna momčad na svom travnjaku, ali to previše ne brine našeg trenera Mladena Frančića.
– Kvalitetan su sastav koji u svojim redovima ima nekoliko iskusnih i odličnih igrača kao što su Bilić, Križanec, Vojnović, a tu je i mladi Erceg. Očekuje nas jako teška utakmica jer su poznati kao opasni domaćini, ali mi nemamo što izgubiti. Igrat ćemo otvoreno i vjerujem da možemo ponoviti dobru igru s Kantride. Isto tako želimo vidjeti gdje smo u odnosu na Split koji je trenutačno četvrti i koji se jesenas na gostovanju u Koprivnici provukao s minimalnom pobjedom (2:1) – istaknuo je trener Slavena Belupa Mladen Frančić i nastavio:
– Nedostajat će nam Čanađija koji je u kupu isključen s Interom, dok Matoš ima problema s trbušnim zidom. Usto, još ćemo odmarati neke igrače jer je kod njih vidljiv umor. No, imat ćemo sastav koji se itekako može suprostaviti Splićanima – naglasio je trener našeg kluba prije odlaska u Split.
Utakmica se igra u subotu u Parku mladeži s početkom u 15 sati uz izravni prijenos na MAXtv, a vodit će je zagrebački sudac Dalibor Mlakar.