FRANČIĆ: OSIJEK JE DOBRA MOMČAD, ALI MOŽEMO DO POVOLJNOG REZULTATA

14.02.2014.


Slaven Belupo u nedjelju ima još jedno vrlo teško gostovanje. Nakon susreta s Lokomotivom u Zagrebu očekuje ga utakmica s Osijekom u Gradskom vrtu, izravnim suparnikom u borbi za prvoligaški status.
Iako Koprivničanci u odnosu na Osječane imaju šest bodova prednosti svjesni su da ih u gradu na Dravi očekuje momčad koja lovi “posljednji vlak” i koja se nada da će na svom travnjaku upisati pobjedu.
Osijek je dobra momčad koja se ove zime pojačala s nekoliko kvalitetnih igrača i sigurno nas očekuje vrlo zahtjevna utakmica u kojoj su moguća sva tri rezultata. Mi smo se za ovaj ogled pripremali odmah nakon susreta s Lokomotivom, jako smo dobro analizirali igru našeg nedjeljnog suparnika i mislim da nismo bez izgleda. Igrat ćemo maksimalno i vjerujem da nećemo izgubiti – kazao je na današnjoj konferenciji za novinare trener Slavena Belupa Mladen Frančić i dodao:
Uvjeti za igru sigurno će biti teški i u takvoj situaciji morat ćemo pronaći najbolja rješenja. Naša će momčad u odnosu na utakmicu s Lokomotivom doživjeti određene promjene, posebno u napadu za koji konkuriraju Rak, Glavica, Novinić i Vugrinec. U obrani također moramo biti jako oprezni kako nam se ne bi dogodile greške koje su nam se dogodile u prošlom kolu – završio je Mladen Frančić.
Utakmicu će voditi Mario Zebec (Cestica), a njegovi pomoćnici bit će Premužaj (Varaždin) i Modrić (Zagreb). Četvrti sudac je Pristovnik a delegat Stanković (obojica iz Zagreba).