FRANČIĆ: MOMČAD KOJA ĆE ISTRČATI S HRVATSKIM DRAGOVOLJCEM IGRAT ĆE BORBENO I NA DOBAR REZULTAT

27.09.2013.


Nakon što je Slaven Belupo ovog tjedna pod vodstvom novog trenera Mladena Frančića pobijedio Jadrana u Poreču i uvrstio se u osminu finala Hrvatskog kupa, iskusni nogometni stručnjak u subotu će nakon 12 sezona po prvi put biti na klupi koprivničkog prvoligaša u prvenstvenog ogledu kod Hrvatskog dragovoljca.
– Još jednom ponavljam da sam sretan što sam se vratio u svoj klub i što mi je ukazano povjerenje. U subotnjem susretu s Hrvatskim dragovoljcem sastav još nisam odredio i to ću učiniti uoči utakmice. No, momčad koja će istrčati sigurno će igrati maksimalno borbeno i angažirano i očekujem dobar rezultat. Na treningu u četvrtak teže se ozlijedio naš standardni igrač Glavica kojem je slomljena ključna kost i slijedi mu duža stanka, tako da sam igračima rekao da igraju za klub i naravno za njega – kazao je na današnjoj pressici novi trener Slavena Belupa Mladen Frančić i nastavio:
– U susretima s Jadranom u Poreču i u prijateljskom ogledu s Croatijom u Grabrovnici vidio sam jednu probuđenu momčad koja želi uspjeh i to ću od nje tražiti u svakoj utakmici.
Hrvatski dragovoljac je dobra ekipa, u prvoligaškoj konkurenciji nema slabih suparnika i očekujem da svaki od igrača koji dobije povjerenje pokaže najviše što može. Neće biti lako, ali uz stopostotno zalaganje naša momčad može pokazati znatno više nego što je do sada pokazala – rekao je između ostalog Mladen Frančić.
Utakmica Hrvatski dragovoljac – Slaven Belupo igra se na stadionu u zagrebačkom Sigetu od 17 sati, a vodit će je glavni sudac Igor Križarić iz Čakovca. Njegovi pomoćnici su Hrvoje Menđušić (Vinkovci) i Tomislav Hudika (Varaždin). Četvrti: Goran Loparac (Sladojevci), dok će dopunski suci biti Domagoj Vučkov (Rijeka) i Marin Vidulin (Kanfanara).