FRANČIĆ: INTER JE KVALITETNA MOMČAD, ALI SLAVEN BELUPO POBJEĐUJE!

26.11.2013.


Nakon prvenstvenog okršaja sa Zadrom nogometaši Slavena Belupa u srijedu na Gradskom stadionu (17 sati) dočekuju drugoligaški sastav zaprešićkog Intera u sklopu četvrtfinala Hrvatskog kupa.

Bit će to prvi ogled farmaceuta s Interom nakon njegovog ispadanja iz prvoligaškog društva.

Zaprešićani su vrlo dobra momčad u kojoj igra nekoliko kvalitetnih pojedinaca među kojima je i naš donedavni igrač Alen Maras, a trener također bivši igrač Slavena Belupa Damir Mužek. Iako je Inter drugoligaš njegova momčad sigurno bi nastupala među prvoligašima da Prva hrvatska liga broji 16 klubova. Svojedobno smo u kupu svladali drugoligaša Lučko i znamo kako nam nije bilo lako, a to nas isto očekuje i sa Zaprešićanima – kazao je trener našeg kluba Mladen Frančić i nastavio:

Ipak, Slaven Belupo je favorit u susretu s Interom i naravno da očekujem pobjedu koja bi nam bila dovoljna za uzvrat (4. prosinca) i plasman u polufinale Hrvatskog kupa. Neki naši igrači potpuno su se oporavili od ozljeda i kandidirat će za utakmicu s Interom, a o početnoj jedanaestorici odlučit ću nakon današnjeg treninga – rekao je između ostalog Mladen Frančić.

Nakon današnje pressice nogometaši Slavena Belupa i stručni stožer posjetili su Belupo, Podravku, Komunalac i Gradsku upravo i podijelili ulaznice za sutrašnji ogled s Interom.

Utakmicu će voditi Ivo Krečak iz Šibenika, a njegovi pomoćnici bit će Hrvoje Radić (Split) i Damir Kraljević (Zadar). Četvrti: Vedran Mamić (Split), a delegat je Krunoslav Hoffer (Nova Gradiška).