FOTO: UVJERLJIVA POBJEDA Slaven u Prelogu zabio 11 golova

30.06.2018.


Nogometaši Slaven Belupa slavili su i u drugoj pripremnoj utakmici za nadolazeću natjecateljsku sezonu. Na gostovanju u Prelogu kod tamošnje Mladosti, člana Četvrte nogometne lige Čakovec-Varaždin, slavili su rezultatom 1:11.

Povela je naša momčad već u 4. minuti kada je Bongongui lijepo pronašao Jelića, a on pogodio drugi kut gola domaćina. Isti igrač na 0:2 povisio je samo minutu kasnije. Treći gol postigao je Puclin u 8. minuti kada je bio precizan s 10-ak metara. Na 0:4 povisio je Vidović u 41. nakon centaršuta Martinage iz kornera. Do kraja poluvremena u strijelce se upisao i Doležal.

Nastavak utakmice naši nogometaši otvorili su kao i prvo poluvrijeme. Već u prvoj minuti nastavka na 0:6 povisio je Dolček. U 52. minuti za 0:7 precizan je bio Sinjaković. Samo nekoliko minuta kasnije u strijelce se upisao i Mladen. Isti igrač u idućih 10 minuta postigao je još dva pogotka, a za 0:11 zabio je još jednom Sinjaković. U 69. minuti domaćin je zabio gol za 1:11. Valja istaknuti da je u drugom poluvremenu bilo čak 10 igrača iz naše Škole nogometa u sastavu, dok ih je u prvom bilo pet.

– Prvenstveno sam zadovoljan jer su dečki trkački odradili utakmicu kako su trebali. Vidjelo se da su noge umorne, ali sve u svemu dobra prijateljska utakmica. Zadovoljni smo s prva dva tjedna priprema i načinom na koji dečki odrađuju zadatke. Slijedi nam Slovenija gdje ćemo se još bolje fizički pripremiti i krenuti s uigravanjem – rekao je pomoćni trener Vedran Purić.

Aparcio, Mendy, Musa i Delić zbog lakših ozljeda propustili su današnji susret te su odradili trening po posebnom programu. Zahvaljujemo se domaćinu na lijepom prijemu te se veselimo uspješnoj suradnji i u budućnosti.

Našim nogometašima slijedi slobodna nedjelja, a u ponedjeljak ujutro kreće se na put za Sloveniju, točnije Roglu i Zreče, gdje će Slavenaši trenirati od 2. do 14. srpnja.

Sastav:

Prvo poluvrijeme: (3-4-2-1) Marković – Međimorec, Hlevnjak, Šarlija – Karamarko, Vidović, Puclin, Martinaga – Bongongui, Doležal – Jelić

Drugo poluvrijeme: (4-2-3-1) Kurtanjek – Goda, Zirdum, Hlevnjak, Martinaga – Resler, Jajalo – Sinjaković, Bogojević, Dolček – Mladen.