FOTO Slaven Belupo lagano svladao Vrbovec u prijateljskoj utakmici

28.08.2018.


Nogometaši Slaven Belupa lagano su svladali momčad Vrbovca, hrvatskog trećeligaša, rezultatom 3:0 u prijateljskoj utakmici igranoj danas na pomoćnom travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš.

Naša momčad u prvom poluvremenu postigla je dva pogotka, a oba puta precizan je bio Mendy. Valja istaknuti gol za 2:0 kada je Bogojević odlično centrirao, a Mendy lijepo prsima primio loptu i još ljepše škaricama ‘rasparao mrežu’ gostiju.

U nastavku susreta Slaven je postigao još jedan pogodak i to u samoj završnici utakmice. U 88. minuti Bačelić Grgić primio je jednu loptu na 12-ak metara od gola Vrbovca te ju je poslao u drugi golmanov kut za konačnih 3:0. Mogli su naši nogometaši i uvjerljivije slaviti, ali je nedostajalo koncentracije i malo sreće.

Pomoćni teren – Gradski stadion Ivan Kušek Apaš, Koprivnica, 28.8.2018

Prijateljska utakmica:

NK SLAVEN BELUPO: Filipović – Nowak, Međimorec, Šarlija – Bogojević, Vidović, Aparicio, Dolček – Gordana, Puclin – Mendy. Još su igrali: Kurtanjek, Zirdum, Jelić, Delić, Bačelić Grgić, Mateus, Srbljinović, Mlinarić, Resler. Trener: Tomislav Ivković.

NK VRBOVEC: Jendriš – Čupić, Bojčić, Pluščec, Šimić – Ćosić, Bušija, Krizmanić, Colarić, Slišković – Franić. Još su igrali: Jurić, Boroša, Presečki, Babić, Blažević, Luan, Korenika, Joon, Kokot. Trener: Tihomir Bradić.

Strijelci: 1:0 Mendy 6′, 2:0 Mendy 40′, 3:0 Bačelić Grgić 88′