FOTO Naši nogometaši odradili su prvi trening prije premijerne ovosezonske utakmice u Koprivnici protiv Hajduka, sutra prijateljska protiv Vrbovca

27.08.2018.


Nogometaši Slaven Belupa prošlog su petka remizirali rezultatom 1:1 na gostovanju kod Osijeka u petom kolu Hrvatski Telekom Prve lige, a danas su se nakon slobodne nedjelje vratili treninzima. Tako su startale pripreme za premijernu utakmicu na novom, hibridnom travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš na kojem u subotu s početkom u 18:30 gostuje splitski Hajduk. Današnji trening bio je posvećen regeneraciji naših nogometaša.

– Za Hajduk ćemo se pripremati kao i za svaku drugu utakmicu. Trenirat ćemo maksimalno ozbiljno, analizirati sebe i protivnika i spremno dočekati subotu. Odigrat ćemo i prijateljski susret kako bi igrači koju su imali manju minutažu ostali u ritmu, odnosno kako bi osjetili podražaj utakmice koji je drugačiji od bilo kojeg treninga. Što se tiče susreta u subotu, Hajduk je uvijek Hajduk, bez obzira na nešto lošiji start u prvenstvo. Ipak, mi smo koncentrirani isključivo na sebe. Evidentno je da se dižemo iz kola u kolo i da počinjemo sve više pokazivati kvalitetu koju imamo. Moramo nastaviti kvalitetno raditi, a na našim igračima je da shvate jedan bitan detalj – da su zaista kvalitetni igrači i momčad koja se može nositi s apsolutno svima u ligi  – rekao je pomoćni trener Slaven Belupa Vladimir Balagović.

Slavenaši će danas odraditi i popodnevni trening, a sutra ih također čeka dvostruki program. Ujutro će trenirati, dok će popodne igrati utakmicu na pomoćnom travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš protiv Vrbovca s početkom u 18 sati.