FOTO Juniori Slaven Belupa poraženi od Dugopolja

02.09.2018.


Juniori Slaven Belupa poraženi su u drugom kolu Prve hrvatske nogometne lige. Na terenu s umjetnom travom koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš bolje je bilo Dugopolje rezultatom 1:2.

Pod vodstvom trenera Ivice Sertića, naša momčad povela je sredinom prvog poluvremena. Liklin i Brković kombinirali su na desnoj strani, potonji je pronašao ‘povratnom’ Mlinarića koji je snažnim udarcem ‘zakucao’ loptu u mrežu gostiju. U nastavku susreta Dugopolje je u potpunosti preokrenulo susret.

Šušnjara je u 75. minuti zabio za 1:1, a u 88. minuti Glavinić je postavio konačnih 1:2. Spomenimo da je desetak minuta prije kraja susreta stoper Slaven Belupa Lisjak dobio crveni karton srušivši napadača gostiju u izglednoj situaciji. Idućeg vikenda naši juniori gostuju kod Intera u Zaprešiću.

Sastav: Topolnjak – Lisjak, Hlevnjak, Krištofić – Jakupak, Vuić, Resler, Liklin – Brković, Mlinarić, Sinjaković. Još su igrali: Fusić. Trener: Ivica Sertić.