Fizioterapuet Marko Hošnjak nakon deset godina napušta Slaven Belupo

10.01.2020.


Fizioterapeut Marko Hošnjak nakon dugih deset godina napušta Nogometni klub Slaven Belupo, a svoju će poslovnu karijeru nastaviti Austriji. Marko, inače rodom iz Cestice, u Slaven je stigao iz tadašnjeg Varteksa, a kroz desetljeće rada u našem klubu prošao je sve dobro i loše, od pobjede nad Athletic Bilbaom do kvalifikacija za ostanak u ligi s Cibalijom. Svojim predanim i stručnim radom omogućavao je svakom igraču da spreman dočeka utakmicu ili da se što prije rehabilitira od ozljede. Nakon deset godina Marko odlazi u Austriju, a nama ne preostaje ništa drugo nego zahvaliti mu se za sve što je učinio u Slaven Belupu i poručiti da su mu vrata našeg kluba uvijek otvorena. Prigodnim poklonom nagradili su ga tehnički direktor kluba Robert Kerovec i tajnica kluba Larisa Briški.

Marko, hvala ti i sretno!