Filipović najbolji igrač Slaven Belupa u 11. kolu, Soldo i Paracki u najboljih 11, Stipić trener kola

04.12.2020.


Nogometaši Slaven Belupa slavili su u 11. kolu Hrvatski Telekom Prve lige na gostovanju kod Gorice rezultatom 0:1. Prema izboru dnevnog lista Sportske novosti, u najboljoj momčadi kola svoje su mjesto pronašli Soldo, strijelac pobjedničkog pogotka, i Paracki. Soldo je za svoju prezentaciju dobio šest bodova, a Paracki jedan. Zanimljivo je da je najbolje ocijenjeni igrač naše momčadi bio vratar Filipović. On je za svoje obrane dobio 12 bodova, ali s obzirom na to da je vratar Osijeka Ivušić bio bolje ocijenjeni, Filipović nije ‘upao’ u momčad kola.

U ukupnom poretku četvorica naših igrača, Bačelić Grgić, Božić, Glavčić i Filipović, imaju po 12 bodova te za prvoplasiranim Lovrićem iz Gorice zaostaju 32 boda.

Istaknimo i da je trener Tomislav Stipić proglašen trenerom kola.

Čestitamo našim igračima i našem treneru!