Filip Hlevnjak pozvan u U-20 reprezentaciju Hrvatske

08.08.2019.


Talentirani obrambeni igrač Slaven Belupa Filip Hlevnjak pozvan je u U-20 reprezentaciju Hrvatske. Hlevnjak će, zajedno sa svojim suigračima, pod vodstvom glavnog instruktora Petra Krpana sudjelovati na trening kampu u sklopu kojeg će odigrati i prijateljsku utakmicu protiv vinkovačke Cibalije. Utakmica će se 20. kolovoza, s početkom u 20 sati, igrati u Vinkovcima.

– Nakon teške ozljede koljena vratio sam se u puni ritam treninga i utakmica i ovaj poziv u reprezentaciju gledam kao jednu veliku nagradu za sav trud i odricanje koje sam uložio u oporavak. Sigurno je da su mi u svemu pomogle i pripreme sa seniorskom ekipom Slaven Belupa na kojima sam se vratio u staru formu i ozljedu u potpunosti ostavio iza sebe. Uvijek je poseban osjećaj i velika motivacija odjenuti reprezentativni dres. Želim na najbolji mogući način predstaviti i sebe i svoj klub – rekao je Hlevnjak.

Filipe, čestitamo!