Festim Alidema dobio je pravo nastupa, konkurira za utakmicu s Rijekom

01.08.2019.


Festim Alidema s današnjim je danom dobio pravo nastupa za prvu momčad Slaven Belupa. Nakon što je u ponedjeljak registriran u Hrvatskom nogometnom Savezu, danas je dobio i radnu dozvolu te će biti na raspolaganju treneru Ivici Sertiću i njegovom stručnom stožeru već za subotnju utakmicu protiv Rijeke. Podsjetimo, Alidema je krilni napadač iz Kosova rođen 5. listopada 1997., a u svojoj je karijeri branio boje Vllaznije i Llapija. Prošle je sezone ukupno odigrao 30 susreta u kosovskoj Prvoj ligi pritom upisavši 13 golova i šest asistencija. Sa Slaven Belupom je potpisao dvogodišnji ugovor.

– Jako sam sretan što mogu biti dio Slaven Belupa. Dat ću sve od sebe da opravdam povjerenje ljudi koji su me doveli u klub i da svi zajedno ostvarimo ciljeve koji su stavljeni pred nas. Došao sam zabijati golove i pomoći momčadi da dolazi do pobjeda – rekao je Alidema po potpisu ugovora.